Facebook введе нову кнопку для “очищення” поганих коментарів

Основна мета нової кнопки – не просто заховати коментар, а легко повідомити про порушення Facebook. При цьому ніхто з користувачів не побачать кількості скарг, які отримала репліка.

Повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ з посиланням на ua.korrespondent.net.

Соцмережа Facebook вводить нову функцію, яка допоможе відсіяти небажані коментарі. Компанія тестує спеціальну кнопку Downvote. Натискаючи на неї, користувачі можуть подати скаргу на коментарі під постами публічних сторінок.

 Як наголошується, по суті Downvote – кнопка для скарг на коментарі. Зараз нова функція проходить обмежене тестування у США.
У соціальній мережі пояснили таку функціональність бажанням дати користувачам легкий спосіб сигналізувати Facebook про небажані та оманливі коментарі.
“Ми тестуємо не кнопку дизлайка. Ми оцінюємо функцію, яка дозволяє людям давати нам зворотний зв’язок про коментарі до постів публічних сторінок. Тестування поки що проходить на невеликій групі користувачів у США”, – повідомив представник Facebook.
Під час натискання на Downvote під коментарем він зникає, а у користувача з’являється можливість додатково повідомити про причини небажаності. Для цього можна вибрати з опцій “Образливий”, “Брехливий” і “Не за темою”. В інтерфейсі це виглядає так:
Як стверджують у соцмережі, це короткостроковий тест, який не впливає на рейтинг коментаря, поста або сторінки. Нову кнопку бачать тільки 5% Android-користувачів у США, що використовують англійську мову. Поки що в компанії немає планів з більш розширеного тестування.
У 2015 році засновник Facebook Марк Цукерберг під час сесії питань-відповідей говорив: “Ми не хотіли просто створити кнопку “дизлайка”, бо ми не хочемо перетворити Facebook у форум, де люди підвищують і розуміють пости інших користувачів. Це не той вид спільноти, який ми прагнемо створити”.
У разі Downvote Цукерберг, в деякому сенсі, дотримав обіцянку, оскільки це не класична кнопка зниження коментаря, яка працює на Reddit. Її основна мета – не просто заховати коментар, а легко повідомити про порушення Facebook. Ні коментатор, ні  користувачі, які поскаржилися, не побачать кількості скарг, які отримала репліка. Втім, такий підхід знову може викликати питання про цензуру і суперечки про те, які коментарі можна вважати неприйнятними.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району